O nás

Kempovanie s príbehom

Pekné reality + s. r. o., prevádzkovateľ dovolenkavkaravane.sk je rodinná realitná kancelária ktorá už 10 rokov pôsobí na trhu nehnuteľnosťami a to hlavne v oblasti správy, prenájmu a predaja nehnuteľností.

K 10-temu výročiu fungovania našej spoločnosť sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio služieb aj o prenájom “ ZÁŽITKOVÉHO BÝVANIA“ teda krátkodobý prenájom karavanov. K tejto myšlienke nás priviedla aj naša záľuba v cestovaní, kempovaní a spoznávaní všetkého nového.

Doterajšie naše cestovanie a kempovanie prebiehalo síce v RETRO štýle , ale popri tom sme spoznali mnoho ľudí, krásnych miest, pamiatok a užili si kopec zábavy, ale aj obáv o našu „zánovnú“ techniku – auto Škoda 100L z roku 1971 a stanový príves SKIF M1 z roku 1984

Aj keď takýto RETRO štýl cestovania mal svoje čaro, nároky /hlavne našich dospievajúcich detí/ rástli, a odmietali sa snami vydávať na cesty za dobrodružstvami. Rozhodli sme sa teda , nám a hlavne Vám dopriať na cestách pocit slobody, bezpečia a pohodlia s nádychom domova a zakúpili sme pohodlný, veľmi dobre vybavený karavan pre 4 osoby Sunlight T67 s kompletným kempingovým vybavením pre strávenie dovolenky na cestách a na miestach ktoré vás očaria. Karavan je konfigurovaný tak, aby bol sebestačný, aby ste mohli niekoľko dní fungovať aj na odľahlých miestach, samotách bez prístupu k elektrickej prípojke, či kempe, na horách, pri vode. Záleží len na vás kde sa vám zapáči, kde sa budete cítiť príjemne, kde zastanete, kde strávite nezabudnuteľné dovolenkové chvíle s rodinou, známymi, priateľmi….

Veríme, že Vás ponuka a služby dovolenkavkaravane.sk oslovia a prežijete nezabudnuteľnú, bezstarostnú dovolenku v našom karavane plnú aktívneho oddychu, relaxu a spoznávania všetkého nového…